E-Ticaret

Ürünlerinizi kendi e-ticaret sitenizde satışa sunarak büyüyen pazarda yerinizi alın ve rekabet gücünüzü artırın!

Kolay, Hızlı ve Sürekli

E-Ticaret Sistemi ile işletmenizin sahip olacağı sanal mağaza, kolay yönetim özellikleri ve en yüksek yazılım teknolojileri ile hizmetinizde. E-ticaret ile aynı zamanda müşterilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Mobil Uyum Responsive Tasarım

Tüm cihazlarla uyumlu responsive tasarımlar ile mobil/tablet kullanan ziyaretçilerinize de etkili bir deneyim yaşatın. Teknolojiyi yakından takip edin mobil tasarım ile müşterilerinize geç kalmayın.

Ödeme Altyapısı

Müşterilerinizin ürünlerinizi sanal ortamda alabilmeleri için, alacağınız sanal poslar veya yeni nesil ödeme servislerinden PAYU, IYZICO, PAYPAL gibi hizmet sağlayıcılarını da e-ticaret sitenize entegre edebiliyoruz.

Güvenli E-Ticaret Sistemi

Sanal mağaza güvenliği için dünyanın en önde gelen güvenlik sağlayıcılarıyla çalışmaktadır. Karşılıklı olarak güvenin sağlanması için ( SSL, 3D Secure, Fraud vb.. ) sistemimiz içinde kullanmaktayız.

Sanal Mağazanızda
Gerçek Zamanlı Yönetim


Zaman
Para

Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, dağıtım, ödeme ve en önemlisi reklam ve pazarlama işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.
E-ticaret sistemi hem alıcıya hem de satıcıya büyük bir kolaylık sağlamakta zamandan, mekândan ve hızdan büyük bir tasarruf edilmektedir.